Nasza ofertaCeramika

W zakresie ceramiki łazienkowej proponujemy naszym Klientom najlepsze marki. To pozwala na uzyskanie najlepszego efektu aranżacji wnętrz. Nawet na małej przestrzeni, dobrej jakości ceramika sanitarna będzie prezentowała się imponująco. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Wanny

Łazienka to nie tylko miejsce codziennej toalety, ale również miejsce wypoczynku i relaksu. Z myślą o tym, proponujemy naszym Klientom wanny w wielu kształtach i rozmiarach, tak aby każdy mógł dopasować ten element wyposażenia łazienki do własnych potrzeb i oczekiwań.

Kabiny i brodziki

Tym, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez orzeźwiającego prysznica proponujemy najwyższej jakości kabiny prysznicowe. Otwierane lub przesuwane drzwi, tworzywo lub hartowane szkło; kabiny przezroczyste, matowe, kolorowe lub z nadrukiem - wiele dostępnych w naszej ofercie wariantów pozwala na wymarzoną aranżację łazienki.

Płytki

Polecamy płytki najlepszych polskich i zagranicznych producentów. Zróżnicowanie cenowe i bogate wzornictwo gwarantują, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Jeśli chcesz by czas spędzony w łazience upływał Ci z przyjemnością, zapoznaj się z naszą ofertą i pozwól się zainspirować.

Meble

Umeblowanie łazienki powinno być funkcjonalne i praktyczne, dlatego w naszej ofercie znajduje się mnóstwo ciekawych rozwiązań i propozycji, w wielu stylach i klimatach. Wygodne i pojemne meble w łazience to sprawdzony sposób na uporządkowane i efektowne wnętrze.

Akcesoria

Wybierając armaturę łazienkową oraz akcesoria warto zastanowić się nad takim doborem wyposażenia, by poszczególne elementy współgrały ze sobą, tworząc harmonijne wnętrze. Mając na uwadze oczekiwania naszych Klientów, proponujemy produkty wiodących producentów armatury sanitarnej oraz najwyżej jakości akcesoria.

nasi partnerzy
© designed by